Men C

Men C - Fabrika Skvosha

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

bye

 

 

 

 

 

 

 

[1] 01.11 court 1 at 20.35 

   Kinchikov Pavel

 

 

 

  Lidyaev Artem

 

 

 

 

 

 

01.11 court 2 at 19.50

   Kinchikov Pavel

 

 

 

 

  Kinchikov Pavel

 

 

 

 

 

 

 

 

 02.11 court 1 at 15.15

   Gusachek Alekander

 

 

 Kiselev Igor

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 17.20 

  Kiselev Igor

 

 

 

 

  Panin Artem

 

 

 

 

 

 

 

[2] 01.11 court 1 at 18.20 

   Gusachek Alekander

 

 

 

  Gusachek Alekander

 

 

 

 

 

 

01.11 court 2 at 17.20 

   Gusachek Alekander

 

 

 

 

  Hegai Pavel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 16.35 

  Kormilitcyn Alexandr

 

  Vankan Mark

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 17.35 

   Vankan Mark

 

 

 

 

10 

  Zauter Andrey

 

 

 

 

 

 

 

[3] 01.11 court 1 at 18.35 

    Kalinnikov Alexander

 

 

 

11 

   Kalinnikov Alexander

 

 

 

 

 

 

01.11 court 2 at 17.35 

    Kalinnikov Alexander

 

 

 

 

12 

  Eremin Alexey

 

 

 

 

 

 

 

 

 02.11 court 2 at 15.15

  Kormilitcyn Alexandr

 

 

13 

  Green Michael

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 19.20

   Zheltikov Kirill

 

 

 

 

14 

  Zheltikov Kirill

 

 

 

 

 

 

 

[4] 01.11 court 1 at 20.0

  Kormilitcyn Alexandr

 

 

 

15 

 Suslikov Yuri

 

 

 

 

 

 

01.11 court 2 at 19.20

  Kormilitcyn Alexandr

 

 

 

 

16 

 Kormilitcyn Alexandr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Kormilitcyn Alexandr

17 

 Zinner Igor

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 17.50 

 

 Zinner Igor

 

 

 

 

18 

  Khokhlov Sergiy

 

 

 

 

 

 

 

[5] 01.11 court 1 at 18.50 

  Zinner Igor

 

 

 

19 

  Zaitsev Dmitry

 

 

 

 

 

 

01.11 court 2 at 17.50 

   Zaitsev Dmitry

 

 

 

 

20 

  Evdoshenko Andrey

 

 

 

 

 

 

 

 

 02.11 court 1at 15.35

   Gritsyna Oleg

 

 

21 

 Kostetshky Anatoly

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 18.05 

  Kostetshky Anatoly

 

 

 

 

22 

 Nurtynov Ramis

 

 

 

 

 

 

 

[6] 01.11 court 1 at 19.0

   Gritsyna Oleg

 

 

 

23 

  Gritsyna Oleg

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 18.05 

   Gritsyna Oleg

 

 

 

 

24 

  Vanyashin Alexei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 02.11 court 2 at 16.35

   Gritsyna Oleg

 

25 

  Migulev Anton

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 19.35

   Migulev Anton

 

 

 

 

26 

  Smirnov Alexsandr

 

 

 

 

 

 

 

[7] 01.11 court 1 at 20.20 

   Migulev Anton

 

 

 

27 

  Gunchenko Andrey

 

 

 

 

 

 

01.11 court 2 at 19.35

   Bashilov Alexander

 

 

 

 

28 

  Bashilov Alexander

 

 

 

 

 

 

 

 

 02.11 court 2 at 15.35

   Migulev Anton

 

 

29 

  Ilenko Valery

 

 

 

 

 

 

01.11 court 1 at 19.50

   Ilenko Valery

 

 

 

 

30 

  Siems Ken

 

 

 

 

 

 

 

[8] 01.11 court 1 at 20.50 

   Korotkov Andrey

 

 

 

31 

bye

 

 

 

 

 

 

 

    Korotkov Andrey

 

Places 3-4

   Gusachek Alekander

 

32 

  Korotkov Andrey

 

 

 

 

   Gritsyna Oleg

 

  

 

 

 

   Gritsyna Oleg

 

Places 5-8

 

 Semi Finals 

 Finals 

 Winner 

       

Places 5-8

     
  02.11 court 1 at 16.55    
       
       
       
  02.11 court 2 at 16.55    
       
       
       
 

Places 7-8

   
       

places 9-16

 

 Quarter Finals 

 Semi Finals 

 Finals 

 Winner 

 

 

 

 

 

Places 9-16

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 15.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 17.15

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 15.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 16.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 17.15

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2at 16.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Places 11-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 Semi Finals 

 Finals 

 Winner 

 

 

 

 

 

 

Places 13-16

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 17.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 17.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

places 17-24

 

 Round 2 

 Quarter Finals 

 Semi Finals 

 Finals 

 Winner 

 

 

 

 

 

 

Places 17-24

 bye

 

 

 

 

 

[1] 01.11 court 2 at 20.35 

   Lidyaev Artem

 

 

 

 

   Lidyaev Artem

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 17.50

 

 

 

 

   Panin Artem

 

 

 

 

 

[2] 01.11 court 2 at 18.20 

   Hegai Pavel

 

 

 

 

   Hegai Pavel

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 18.50

 

 

 

   Zauter Andrey

 

 

 

 

 

[3] 01.11 court 2 at 18.35 

   Eremin Alexey

 

 

 

 

   Eremin Alexey

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 17.50

 

 

 

 

   Green Michael

 

 

 

 

 

[4] 01.11 court 2 at 20.05 

  Suslikov Yuri

 

 

 

 

  Suslikov Yuri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Khokhlov Sergiy

 

 

 

 

 

[5] 01.11 court 2 at 18.50 

   Gilyalov Rudolf

 

 

 

 

   Gilyalov Rudolf

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 18.05

 

 

 

 

  Nurtynov Ramis

 

 

 

 

 

[6] 01.11 court 2 at 19.05 

  Nurtynov Ramis

 

 

 

 

   Vanyashin Alexei

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 18.50

 

 

 

   Smirnov Alexsandr

 

 

 

 

 

[7] 01.11 court 2 at 20.20 

 

 

 

 

 

   Gunchenko Andrey

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 18.05

 

 

 

 

   Siems Ken

 

 

 

 

 

[8] 01.11 court 2 at 20.50 

 

 

 

 

 

 bye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

places 21-32

 

 

 Semi Finals 

 Finals 

 Winner 

 

 

 

 

 

 

Places 21-24

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 19.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 19.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Places 23-24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Quarter Finals 

 Semi Finals 

 Finals 

 Winner 

 

 

 

 

 

Places 25-32

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 18.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 19.20

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 18.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 18.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 19.20

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 18.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Places 27-28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 Semi Finals 

 Finals 

 Winner 

 

 

 

 

 

Places 29-32

 

 

 

 

 

02.11 court 1 at 19.35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11 court 2 at 19.35